Hesap Başvuru

Ücretsiz Deneme Hesabı Başvurusu
Telefon numaranızı başında "0" olmadan giriniz.

Neden biz?

Yılların verdiği tecrübe, Uzman kadrosu ve Müşteriye verilen değer ile her zaman yanınızdayız.

Güven

Yüksek müşteri memnuniyeti ile güven sınırlarınızı genişletmek için buradayız.

Avantaj

Hızlı yatırım ve çekim işlemleri, 7/24 canlı destek hizmeti ve daha fazlası sizlerle.

Deneyim

Tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan çekinmiyoruz.

Avantajlarımız

Yatırım uzmanı ve tecrübeli eğitmenlerden oluşan kadromuz, tüm yatırımcılara ve yatırımcı olmak isteyenlere, değişken piyasa koşullarında kazançlı olmaları konusunda destek olmaktadır.

MT5 ve Diğer Yatırım Platformarı Eğitimi

En çok kullanılan MT5 ve benzeri programların üst düzey kullanımı için birebir eğitim fırsatı.

Uluslararası Ödüllü Aracı Kurumda Yatırım Fırsatı

Yatırım uzmanlarımızın 5/24 desteği ile yatırımlarınızda sınırsız destek!

Kişiye Özel Eğitim ve Yatırım Uzmanları

Geleneksel ve modern eğitim teori ve strateji eğitimleri.

%86 Sinyal Başarı Oranı ile Yatırım Yapma Fırsatı

Tüm yatırımlarınıza kılavuzluk edecek doğru ve hızlı sinyaller ile kazanma fırsatı!

Mobil uygulamamız ile bir
adım önde ol!

Güncel piyasa analizleri ve ekonomik gelişmeler artık cebinizde!

Biz mobil uygulamımız aracılığıyla sizlere günlük yatırım sinyalleri, teknik analizler, piyasa hareketleri ve trendleri ile ilgili görüşler ve daha iyi bir yatırım deneyimi için kullanabileceğiniz yardımcı araçlar sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şimdiye dek bize yönlendirilmiş veya aklınızda oluşabilcek sorular ve yanıtlarını çeşitli başlıklar altında gruplanmış şekilde inceleyebilirsiniz.
Hesap açma ücreti var mı?
Hesap Başvuru’da herhangi bir hesap açma ücreti bulunmamaktadır.
Deneme hesabı başvurumu nasıl yapabilirim?
Hesap Başvuru ile ücretsiz demo hesabı için, web sitemizin en üstünde bulunan “Demo Hesap“ formu ile deneme hesap başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Demo hesap açarak deneyim kazanmak için hemen formu doldurabilirsiniz.
Gerçek hesap başvurumu nasıl yapabilirim?

idealFX gerçek hesap başvurusu için, web sitemizin üst kısmında bulunan “HESAP AÇ” kısmından gerçek hesap başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek hesap açık yatırımınıza başlamak ve detaylı bilgi almak için sağ altta bulunan canlı destek hattımıza yaza bilirsiniz.

Çalışma saatleriniz nedir?
Hesap Başvuru ile haftanın 5 gün 24 saati işlem yapabilir ve 7/24 kesintisiz canlı destek hizmeti alabilirsiniz.
Ücretsiz yatırım eğitimlerinize nasıl katılabilirim?

Canlı destek üzerinden destek alabilir yada size özel müşteri temsilciniz aracılığıyla uzmanlarımız tarafından hazırlanan günlük bülten, sinyal ve analiz desteğinden yararlanabilirsiniz.

Yatırımcılarınızın sizi tercih etmesinin asıl sebebi nedir?
Hem avantajlı oranlarımız hem de 2004 yılından beri edindiğimiz tüm tecrübemizi sürekli geliştirmek, yatırımcılarımızın platformdan memnuniyetini sürekli artırmak ve bu süreçte yatırımcılarımızın müşteri değil iş ortağımız olduğu bilinciyle hareket etmek yatırımcılarımızın bizi tercih etmesinin asıl sebebidir.

Hesapbasvuru.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.

Son güncelleme: 26/012021

Kişisel Verilerin Korunma Politikası

Ticari Elektronik İleti Açık Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre veri sorumlusu olarak sizi önemli kampanya ve indirimlerden haberdar edebilmek amacıyla iletiler gönderebilmek için açık rızanız gerekmektedir.

Bu kapsamda e-posta adresi, telefon numarası ve iletişim izni bilgileriniz; iletişim faaliyetlerinin, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin, pazarlama analiz çalışmalarının ve saklama faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla, açık rızanıza istinaden işlenecektir. Bu rızayı vermekle verdiğiniz iznin 6563 sayılı Kanun kapsamında ticari elektronik ileti alımına ilişkin bir onayı içerdiğini ve rızanızı her zaman geri alabileceğinizi bildiğinizi beyan edersiniz.

Not: Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’in 6. Maddesinde öngörüldüğü üzere, sermaye piyasasına ilişkin mevzuat uyarınca aracılık faaliyetinde bulunan şirketlerce müşterilerine bilgilendirme amaçlı gönderilen ticari elektronik iletiler için onay alınması zorunlu olmadığından, bu onay belirtilen bilgilendirme iletilerinin kapsamı dışındadır. Yukarıda amaçları belirtilen kişisel verilerimin belirtilen amaçlar çerçevesinde önemli kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için işlenmesini kabul ve beyan ederim.

Son güncelleme: 26/012021

Kişisel Verilerin Korunma Politikası

Grup Şirketler ile Veri Paylaşımına İlişkin Açık Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre veri sorumlusu olarak bilgilerinizi bizimle paylaşabilmemiz için açık rızanız gerekmektedir.

Bu kapsamda Ad, Soyad, İletişim (e-posta adresi, telefon numarası) ve paylaşım izni bilgileriniz; müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin yürütülmesi amacıyla, açık rızanıza istinaden grup şirketlerimize aktarılacaktır. Yukarıda amaçları belirtilen kişisel verilerimin belirtilen amaçlar çerçevesinde benimle iletişime geçilmesi için aktarılmasına rıza veriyorum.